CZ EN DE NEW

Novinka - synchronizace tréninkových dat z Garmin

Vyslyšeli jsme zpětnou vazbu našich uživatelů a sportovců s dobrým povědomím o tréninku a do mySASY doplnili možnost synchronizace dat o tréninku ze systému Garmin.zpět

Nová synchronizace dat ze systému Garmin

Zareagovali jsme na podněty našich uživatelů a sportovců s dobrým povědomím o tréninku a zařízeních využitelných pro jeho řízení a jejich poptávku po integraci s monitory tréninkového zatížení, mezi které patří i populární hodinky a monitory Garmin. Poslední verze aplikace mySASY umožňuje jednoduchou synchronizaci údajů o tréninku přímo ze systému Garmin.

Pokud jste dosud používali hodinky Garmin pro sledování svého tréninku a zatížení, asi vás obtěžovala nutnost hledat cestu, jak přenášet data do mySASY. Automatická synchronizace tak může změnit celý váš přístup k analýze a interpretaci tréninkových výsledků.

Díky této nové funkci bude aplikace mySASY automaticky zobrazovat kompletní tréninková data, která si hodinky Garmin zaznamenávají. To znamená, že při sledování vývoje hodnot mySASY můžete sledovat jejich závislost na tréninkovém zatížení, což výrazně zvýší kvalitu interpretace doporučení, která vám mySASY poskytne. Nejenže budete mít přehled o celkovém objemu tréninku, ale také o detailních informacích jako jsou srdeční frekvence, intenzita a délka tréninku které Garmin hodinky zaznamenávají. Přesnější a komplexnější pohled na vaše tréninkové zatížení vám umožní lépe porozumět tomu, jak vaše tělo reaguje na jednotlivé tréninkové jednotky a jaké jsou jejich dlouhodobé dopady na vaši kondici a výkonnost.

Automatické propojení informací o stavu organismu z mySASY a o celkovém zatížení z Garmin monitorů usnadní analýzu dopadu jednotlivých tréninkových režimů na stav organismu a tím lépe předejdou potenciálnímu přetížení a pomohou nacházet nejoptimálnější tréninkové modely, jak pro vrcholově trénující sportovce, tak pro ty, kteří chtějí dosáhnout maximálního tréninkového efektu s časově nejefektivnější investicí.

Při analýze z Garminu stažených dat o tréninkovém zatížení používá mySASY jednotku TRIMP (Training impulse), kterou nepočítá „starým“ asi všeobecně známým způsobem, ale využívá nových pokročilých algoritmů jejího stanovení. Detailněji bude tento princip popsán v dalším, navazujícím blogovém článku.

Integrace je součástí nově vydané aktualizace aplikace mySASY a mohou jí tak vyzkoušet či regulérně začít využívat všichni stávající i noví uživatelé. Synchronizaci využíváme v modulu Můj trénink, o kterém se více dozvíte v článcích: modul Můj trénink a Jak na modul Můj trénink.

Pokud jste si ještě mySASY nevyzkoušeli, nyní může být správný čas začít. Verzi s Garmin propojením najdete na storech ->

 

© 2024 mySASY