CZ EN DE NEW

Jak odstartovat s mySASY v týmovém sportuzpět

KLIENTI V AKCI • Pavla Satrapová | Počátek využívání mySASY v AC SPARTA PRAHA ženy A

Podívejte se na zpracovaný záznam online setkání s kondiční trenérkou AC Sparta Praha ženy A, Mgr. Pavlou Satrapovou, kde popisuje, jak začít s využíváním mySASY ve fotbalovém týmu.

Kondiční trenérka AC Sparta Praha ženy A, Mgr. Pavla Satrapová, s námi v rámci Facebook livestreamu dne 28.3.2022 sdílela své zkušenosti a postup se zaváděním systému mySASY do kondiční přípravy fotbalového týmu.

Celosvětovým trendem také v oblasti týmových sportů je postupná individualizace přípravy jednotlivých hráčů, což potvrzují v řadě rozhovorů také naši nejlepší sportovci od hokejistů, basketbalistů až po fotbalisty, či flórbalisty. mySASY se v tomto trendu stává neodmyslitelnou pomůckou, avšak, jako každá diagnostická technologie, s sebou nese určité příležitosti ke změně a rozvoji tréninkových postupů.

Abychom trenérům, kteří si se spuštěním řešení neví zatím rady, zprostředkovali více informací, jak zahájení spolupráce může probíhat, požádali jsme kondiční trenérku našeho nového klienta, AC Sparta Praha ženy A,  o Facebook livestream. Zde si můžete pustit záznam z tohoto setkání:

 

Pokud máte k videu jakékoliv dotazy, nebo se chcete dozvědět více, napište nám na info@mysasy.com, nebo se přihlaste do našeho newsletteru:

Máte zájme o další novinky a tipy?

* indicates required

 

 

nebo si stáhněte aplikaci mySASY training a sledujte novinky přímo v aplikaci:

    

 

© 2024 mySASY
https://www.traditionrolex.com/24