CZ EN DE NEW

Aktualita: Na čem pracujeme.zpět

Na čem pracujeme

I přes aktuální komplikovanou situaci posouváme náš systém stále dál a průběžně pracujeme na optimalizaci nově vzniklých komplikací. Níže pro vás máme aktuální informace o vývoji, kterému se věnujeme:

- Aktuální komplikace nejnovější verze Samsung se spojením pásu. Při průzkumu možných příčin jsme zjistili, že podle Samsung fóra (https://forum.developer.samsung.com/t/samsung-android-10-ble-connectivity-regression/509/) aktuálně nejsme jediní, kdo má potíže s připojením přes Bluetooth Low Energy (BLE) na jejich novějších telefonech s Androidem 10. Tento problém nahlásila i řada jiných vývojářů a firem. Podle dostupných informací Samsung již pracuje na opravě. Klientům s touto komplikací doporučujeme měřit přechodně na jiném mobilním zařízení.

- Tento týden prošla úpravou responzivní verze našeho eshopu. Nyní by měla být přehlednější, intuitivnější a vhodnější pro nákup z mobilu. Budeme rádi za každou konstruktivní zpětnou vazbu.

Průběžně také pracujeme na úpravách zkrácené verze měření, nových verzích aplikace (iOS i Android), na možnosti propojení s dalšími aplikacemi a několika inovacích, které vás jistě budou zajímat. Proto vás o novinkách a aktualizacích budeme průběžně informovat. V případě jakýchkoliv dotazů, nejasností či komplikací se neváhejte obracet na náš support.

 

© 2024 mySASY
https://www.traditionrolex.com/24