CZ EN DE NEW

Novinky a technické úpravy v mySASYzpět

Technické novinky a vylepšení.

Máme pro vás několik důležitých novinek v aplikaci mySASY Training i webovém klientovi a informace o připravovaných technických úpravách.

Technická inovace na serveru 12.8.2021

Dne 12.8.2021 dojde k inovaci serverového zázemí. V případě, že budete mít naistalovánu nejnovější dostupnou verzi aplikace mySASY Training (Android 3.1.15, iOS 3.0.17) změna by vás neměla nijak zasáhnout. Pokud však využíváte některou ze starších verzí aplikace mySASY Training nebo mySASY mobile bude zapotřebí aplikaci aktualizovat, protože jinak nebude možné odeslat měření a chod aplikace může být omezen. Poslední verze jsou dostupné v Google play i Appstore.

iOS

Pro uživatele iOS zařízení je připravena v Appstore  nová aktualizace aplikace mySASY Training s označením 3.0.17, ve které jsme vylepšili možnost zadávání sportovní aktivity do modulu Můj Trénink. Do dotazníku po měření jsme přidali možnost vyplnit „Dobu regenerace“ delší než 24h od posledního uběhlého tréninku. Proběhlo také několik menších úprav textů a grafiky.

 

Andorid

V Google play najdou uživatelé Android zařízení novou aktualizaci aplikace mySASY Training 3.1.15. Ta nabízí nově možnost zadat v dotazníku měření údaj u "Doby regenerace" delší časový údaj, než je 24h. Aktualizace obsahuje přepínač 24h+. Pokud od vaší poslední sportovní aktivity nebo tréninku uběhlo více hodin využíjte v dotazníku tuto možnost. V nové aktualizaci proběhlo také několik menších úprav textů a grafiky.

 

Nové widgety

Implementovány jsou také nové widgety a notifikace spojené s motivací uživatelů k měření a poskytujících užitečné informace pro plné využití všech funkcí systému mySASY. Součástí jsou také nové emaily, které uživatele upozorní na zajímavé momenty monitoringu.

Nový program

Další novinkou v mySASY je nový program Science určený všem, kteří by chtěli mySASY využít v jejich studii či výzkumu. Tento program je vytvořen na základě mnoha zkušeností získaných z dosavadního využití mySASY ve vědeckém prostředí.

 

Podílejte se na dalším vývoji mySASY. Zpětná vazba našich uživatelů nás zajímá. Pečlivě si evidujeme nahlášené podněty a informace a podle našich možností se zařazujeme do klientského wishilistu. Chtěli byste na mySASY něco zlepšit nebo přidat nějakou funkci? Neváhejte nám napsat na info@mysasy.com, rádi si váš názor poslechneme ;).

© 2022 mySASY